197 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

ул. Готфейская, 5, Маріуполь, Україна
Залишити відгук
"Удачу на дачу"
+380 (97) 269-30-93
+380 (50) 633-76-72

Зелений лук, що краще, сіяти або садити

Зелений лук, що краще, сіяти або садити

Цибуля – бажаний гість на наших столах, особливо взимку, коли організм відчуває гостру нестачу вітамінів.

Як відомо, цибулю вирощують на зелень або насінням, або цибулинами.

Переваги вирощування насінням полягає в тому, що термін життя зелені цибулі становить від двох років і більше.

Разом з тим, для вирощування з насіння потрібна якісна грунт, а взимку (протягом першого місяця періоду вегетації) цибулю потрібно досвічувати, щоб продовжити світловий день на три або чотири години. Нарешті, потрібно банальне терпіння, оскільки перше перо на зріз з'явиться як мінімум через 1,5 місяці.

Другий спосіб є більш простим, адже догляд, в якому рослини потребують мінімальний, так само як і вимоги до використовуваної ґрунті. Більш того, досвечивание взимку тут не потрібно, а ймовірність отримання результату практично стовідсоткова і його можна зрізати вже через два-три тижні. Але слід пам'ятати, що термін життя зелені цибулі, який висаджувався сіянкою не перевищує кількох місяців.

Виходячи з плюсів і мінусів обох способів, робимо висновок: перевагу краще віддавати вирощування насінням.

Які сорти цибулі сіяти?

Розглянемо найпопулярніші сорти і види культури на перо.

Цибуля-батун (він ще відомий як зимовий, татарський та ін.)Характеризується рівною зеленню і більш низькою вартістю посівного матеріалу, якщо порівнювати з цибулею-репкой. Зріз пера у багаторічних видів можна проводити по два-три рази за період вегетації, а у однорічних – всього один раз.

 

Багатоярусна цибуля

Вважається самої морозостійкою і невибагливою різновидом культури. Значно перевершує цибуля-батун, причому не тільки якістю зеленої маси, але і продуктивністю. Навіть в самий морозний час він не вимерзає, що дуже навіть добре.

Шніт-цибулю

Характеризується ароматними і вузькими листям, довжина яких в середньому становить 0,5 метра. Вони не грубіють, а залишаються ніжними досить довгий час.

Цибуля-шалот

Головна відмінність – ніжні і широкі листки, що мають легкий часниковий аромат. Сорт вважається скоростиглих, має високий показник морозостійкості. Врожайність хороша. У закритому ґрунті виростає цілий рік, у той час як у відкритій ріст припиняється з настанням перших заморозків.

Цибуля-порей

Пір'я дуже схожі на часникові, свіжий смак і делікатний.

Вибравши вподобаний сорт, можете приступати безпосередньо до справи

У першу чергу визначають схожість.

У 2018 році я буду тестувати сумлінність ТМ «Весна», ТМ «Малахіт Поділля» та насіння, куплені в Інтернет-магазині «Флориум»

 

Крок 1. Приступайте до підготовки посадкового матеріалу.

Спочатку гарненько промийте насіння: помістіть їх у воду кімнатної температури на 19-20 годин. За цей час намагайтеся міняти воду як мінімум три рази.
Крок 2. Помістіть насіння в однопроцентний розчин марганцівки на 45 хвилин

Крок 3. Помістіть їх в розчин для запобігання розвитку грибкових хвороб.

У мене
Рекомендована температура цього розчину – близько 25-30°Пн. По завершенню процедури насіння цибулі повністю готові до посіву.

Але я не поспішаю висаджувати відразу в грунт, як вже було сказано вище, «тестую» насіння на схожість. На посадку підуть тільки ті насіння, які дали паростки від 3-х до 14 днів

 


 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner